pátek 13. května 2016

Květnové přírůstky číslo 2

Ahojky, všechny Vás zdravím a chci se podělit o moje další knižní přírůstky. Dneska mi dorazil balíček od nakladatelství METAFORA.


A co v něm bylo???

Anotace: 

Afrika na počátku 20. století, Keňa… Místo, kde domorodý svět černých bojovníků naráží na uhlazenou společnost aristokratických osadníků.
Bělošské děvčátko uprostřed černé Afriky. To je Beryl, kterou matka v útlém dětství opustila a zanechala ji samotnou s otcem na koňské farmě. Po nezdařeném manželství se zoufale zamiluje do charismatického lovce Denyse Finche Hattona, milence a přítele slavné baronky Blixenové. Ano, té svérázné dámy, kterou proslavila kniha Vzpomínky na Afriku.
Společenský skandál donutí Beryl uprchnout do Anglie. Po návratu do Keni už ale nic není jako dřív. Kde je její místo na zemi? Jenomže ono vůbec není na zemi. Je na obloze. V kabině letadla.
Učí se ovládat stroj. Být nejlepší. Přeletět Atlantik. Doletět až ke slunci. Zlomit osud.

A protože knížek není nikdy dost, tak jsem si koupila rovnou další dvě. Objevila jsem je na facebooku ve skupině knižní bazar.                                    
                                          BEZ NADĚJE   a   ZTRACENÁ NADĚJE.  

Od autorky už jsem četla ODVRÁCENÁ TVÁŘ LÁSKY  a moc mě zajímalo jaké jsou její další knihy, tak snad nebudu zklamaná :-D 

Budu ráda za vaše komentáře.       Veronika 4 komentáře:

 1. Také mi dorazil balíček od Metafory. :) Užij si čtení!

  OdpovědětVymazat
 2. Díky těším se moc :-D A krásné čtení i tobě !!! :-D

  OdpovědětVymazat
 3. Ať se ti knihy líbí :-)
  Přeji ti pěkný den.

  OdpovědětVymazat