středa 30. března 2016

Colleen Hooverová - Odvrácená tvář lásky

Anotace:
Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem,není to rozhodně láska na první pohled.Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují.Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc, že chce porušit obě jeho pravidla...

Autor: Colleen Hooverová
Nakladatel: YOLI
Rok vydání: 02/2016
Počet stran: 288
Vazba: Paperback

Moje recenze:
Časovaná bomba - psané svižně, rychle, jednoduše a tak krásně. Musela jsem číst a číst, nešlo se odtrhnout. 
Recenzi jsem psala nadvakrát, nenacházela jsem ta správná slova vše bylo tak romantické a zároveň tak moc bolestné. 
Tate se stěhuje ke svému bratrovi Corbinovi hledá práci a studuje na vysoké škole. Bratr pracuje jako pilot stejně jako jeho soused Miles. 
Kapitoly se střídají - Tate popisuje přítomnost a Miles minulost před 6 lety - kde se pomaloučku dozvídáme příčinu toho proč není schopný nikoho milovat.
Tate chová tak moc hluboké city k Milesovy, že je schopná (jen aby aspoň to málo měla) podřídit se jeho dvěma pravidlům: neptat se na minulost a nečekat budoucnost s ním. Má jít jen čistě o sex, žádné city, žádná láska, žádný společný život - pouze živočišný SEX.
Tate se nedaří držet svoje city, chtěla by víc a zdá se jí že i Miles? Vždycky však tvrdě narazí a je pořád víc a víc citově zraněná. To se nelíbí ani Milesovi - nemůže si pomoct ale je si 100% jistý - zamilovat se prostě nemůže - nejde to. 
Tate se snaží pochopit co tak hrozného mu jeho bývalá přítelkyně udělala, co se vlastně stalo? Proč se tolik bojí lásky? Proč tolik trpí? 
Kniha plná pocitů, lásky, zklamání, bolesti. Při čtení mi i slzička ukápla. Nechybí ani erotické scény....
Trochu mě mrzí paperback knihy - mám prostě ráda tvrdou vazbu, ale nevadí to na kráse obsahu neubírá. Obálka je nenápadná - podle ní bych si ji nekoupila, ale název ten mluví za všechno....

HODNOCENÍ: 5/5*****

Žádné komentáře:

Okomentovat